Reverse power supply POE switch POE IN/OUT5V/12V/24V 75W/2=38.5W 100mbps 802.3AT 45+78- DC5V~30V long distance series Force POE
Reverse power supply POE switch POE IN/OUT5V/12V/24V 75W/2=38.5W 100mbps 802.3AT 45+78- DC5V~30V long distance series Force POE: Default Title
SKU: AC-7RO25MNE0G6
Price
Free shipping
discount
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • VLAN: NO
  • Transmission Rate: 10/100Mbps
  • Switch Type: Ethernet
  • Switch Capacity: 1G
  • Port power: 37.5W
  • POE IN 5~30V: POE OUT5~30V
  • POE IN 24V: POE OUT24V
  • POE IN 12V: POE OUT12V
  • Package: Yes
  • Origin: CN(Origin)
  • Number of Interfaces: 7
  • Model Number: ANDDDARPOE3
  • Maximum total power: 75W
  • Function: Stackable
  • Function: POE
  • DC IN 5V~30V: POE OUT5V~30V
  • DC IN 24V: POE OUT24V
  • DC IN 12V: POE OUT12V